سود کسب و کار خود را ۳ برابر کنید!

بدون رفتن به کلاس یا حتی خواندن کتاب، فقط با دیدن روزانه یک ویدیو آموزشی آنچه برای توسعه کسب و کارتان نیاز است را فرا بگیرد.

چه کسانی مخاطب ما

هستند

نیستند

اگر صاحب کار آزاد یا مدیر کسب‌وکار هستید که به دنبال یادگیری برای سودآوری بیشتر است. کسی که باور دارد ارتقا کسب و کار به ارتقا خودش و مدیرانش وابسته است. مدیری که برای هوشمندانه کار کردن، فعالانه روی خود سرمایه گذاری می‌کند.
کسی که درک کرده در قرن ۲۱ نمی‌شود با روش‌های سنتی کسب و کار را هدایت کرد. سختی محیط رقابتی را متوجه شدید. به دنبال راه‌های جدید می‌گردید.
جای درستی آمدید. کمک‌تان می‌کنیم.

حتی یکی از شرایط زیر را دارید خدمات ما مناسب شما نیست:
- مدیری که اعتقادی به آموزش ندارد.
- کسب و کاری که دنبال سود بیشتر نیست.
- معتقدید که هیچ کاری از دست خودتان بر نمی‌آید.
- صاحب کار آزادید که سخت تلاش کردن را بر هوشمندانه کار کردن ترجیح می‌دهید.
- تغییر را متوجه نشدید. اصرار دارید با همان روش‌ قدیمی حتی منسوخ، ادامه دهید.

۰
ویدیو آموزشی
۰
تعداد مشترک
۰
از شهر

چه کمکی می‌کنیم؟

اغلب مدیران کسب‌وکارهای کوچک که می‌شناسیم خیلی سخت تلاش می‌کنند. از خودشان و خانواده‌شان می‌گذرند. بااین‌وجود درآمدی که شایسته‌اش هستند را ندارند.
با ارائه ویدیوهای آموزشی به مدیران کمک می‌کنیم تا  کسب‌وکارشان را رشد بدهند. درواقع با آموزش به مشتریانمان کمک می‌کنیم بتوانند سودشان را بیش از ۳ برابر کنند.

معتقدیم که تلاش بیشتر الزاماً به معنای سود بیشتر نیست. بلکه اقدامات هوشمندانه است که باعث رشد کسب‌وکارتان می‌شود. هوشمندی که هرگز پایان نمی‌یابد.
ما ویدیوها آموزشی برای چگونه هوشمندانه‌تر مدیریت کردن ارائه می‌دهیم.

درباره ما چه می‌گویند

۶ ویژگی که ما را متفاوت می‌کند!

۱۰ برابر سریع‌تر

کتاب عالی است ولی مطالعه آن زمان‌بر است. وقت شما ارزش دارد! تصویر حجم خیلی بیشتری از نوشته منتقل می‌کند. اطلاعاتی که با دیدن ۱ دقیقه ویدیو دریافت می‌کنید معادل مطالعه ۱۰ صفحه کتاب است.
برای اینکه موضوع را بهتر لمس کنید، فرض کنید می‌خواهید اتاق داخل تصویر را برای همکارتان شرح دهید. قلم و کاغذ بردارید. شروع کنید همه اطلاعات را بنویسید. رنگ‌ها، شکل‌ها، موقعیت، حالت‌ها با همه جزییات. حالا اگر صدا و حرکت هم اضافه کنید، ببیند چقدر اطلاعات بیشتری را در زمان کمتری می‌شود منتقل کرد.

فقط ۱ کلیک

کتاب یا کلاس همه‌جا و هر زمان در دسترس نیست. توی راه هستید. تعطیلات. صبح زود یا آخر شب. مسافرت. حتی داخل جلسات حوصله سر بر. آموزش‌های فارسی لین همیشه در موبایلتان و همراه شماست!

گلچین شده

وقتی می‌خواهید درباره موضوعی آموزش ببنید، کتاب و کلاس‌های متعددی وجود دارد. با دیدگاه‌های مختلف، متنوع، حتی گاهی متضاد روبه‌رو می‌شوید!
ما کار مطالعه و جمع‌بندی را برای شما انجام می‌دهیم. منابع مختلف را خواندیم. دیدگاه‌ها را بررسی کردیم. بهترین‌ها را برای آموزش شما انتخاب کردیم.

قابل‌اعتماد

بسیاری از اطلاعات اینترنت رایگان است. ولی چقدر به اطلاعات رایگان می‌شود اعتماد کرد؟
همان‌قدر که یافتن اطلاعات از اینترنت رایگان است، تولید و نشر اطلاعات در اینترنت نیز رایگان است. هرکسی هر چیزی که بخواهد را منتشر می‌کند. حاضرید کسب‌وکار خود را بر پایه اطلاعات نامعتبر هدایت کنید؟
آموزش‌های فارسی لین از منابع معتبر و علمی است.

کاربردی

شما دانشجو نیستید. محقق نیستید. مدرس نیستید. بنابراین مدل‌های تئوری دانشگاهی هرچند که بسیار ارزشمند هستند، تا عملیاتی شدن در کسب‌وکارتان خیلی فاصله‌دارند!
مطالب علمی را آموزش می‌دهیم که عملاً توسط خودمان و کسب‌وکارهایی که به آن‌ها مشورت می‌دهیم تجربه‌شده است. آموزش‌های فارسی لین برای این است که اجرایی شوند.

۲ برابر ارزان‌تر

در فارسی لین ماهیانه معادل ۱۵۰۰ صفحه کتاب، محتوای آموزشی به شما ارائه می‌شود.
هزینه اشتراک فارسی لین را نه با کلاس که حتی با کتاب فیزیکی مقایسه نمی‌کنیم. بلکه با کم هزینه‌ترین روش یادگیری یعنی مطالعه کتاب الکترونیک مقایسه نماییم. متوسط قیمت یک کتاب ۱۲۰ صفحه‌ای در حوزه کسب‌وکار حدود ۹۰۰۰ تومان است. اگر مشترک فارسی لین نباشید باید ماهیانه ۱۲ کتاب الکترونیک بخوانید و ۱۱۰ هزار تومان پرداخت کنید، تا همان میزان اطلاعات را به دست آورید!

انواع اشتراک

طلایی

۲۷۷ هزار تومان

نقره‌ای

۵۷ هزار تومان

پرسش‌های متدوال

با اشتراک در سایت هر ماه به ۳۰ ویدیو آموزشی درباره سیستم سازی، مشتری سازی، تیم سازی، هدف گذاری، بازاریابی و فروش دسترسی پیدا می‌کنید. با به کارگیری این آموز‌ش‌ها می‌توانید سودآوری کسب‌وکار خود را بیش از ۳ برابر کنید.

اغلب کسب وکارها در ساختن محصول مشکل ندارند. بلکه چالش آن‌ها در داشتن ایده خوب، تیم خوب، مدل کسب و کار خوب، بازاریابی خوب، هدف گذاری درست، برنامه ریزی درست، سیستم سازی درست است. برای  رشد کسب و کارتان هر ماه ۳۰ ویدیو کاربردی در این حوزه ها دریافت خواهید کرد.

برای بار اول پیشنهاد می‌کنیم اشتراک یک ماهه را تهیه کنید. اگر آموزش‌ها را مناسب یافتید اشتراک خود را به شش ماهه تغییر دهید. اینطوری ۲۰ درصد تخفیف به همراه ۶۰ دقیقه مشاوره تلفنی خواهید داشت.

بله. هر زمان که بخواهید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

به شما و آموزشی‌های خود اطمینان داریم. به همین دلیل بازگشت پولتان را ضمانت می‌کنیم. چنانچه قبل از ۳۰ روز به هر دلیلی اشتراک خود را لغو کنید کل پول عودت داده می‌شود.