book_image بعد از یک سال تلاش تیمی، بالاخره کتاب «راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق»، ترجمه شد.

این کتاب ترجمه ی کتاب پر فروش “The Startup Owner’s Manual: The Step-By-Step Guide for Building a Great Company” است.

راهنمای کارآفرینان، مرجعی ضروری برای همه ی موسسان کسب و کارهای نوپا، سرمایه گذاران، کارآفرینان و مربیان است.

این کتاب حاصل تجربه ای ده ساله از آموخته هایی درباره این که نوپاهای موفق چگونه ساخته می شود است.

راهنمای کارآفرینان، قدم به قدم و با جزییات به ما یاد می دهد که چگونه فرآیند کشف مشتری را در عمل پیاده کنیم، بوم مدل کسب و کار را برای نظارت بر این فرایند به کار بگیریم و همچنین اطلاعاتی ارزشمند درباره چگونگی کسب، حفظ و افزایش مشتری ارائه می دهد.

بیش از ۱۰۰.۰۰۰ کارآفرین با تکیه بر اجرای گام به گام و دقیق دستورالعمل های این کتاب کسب و کار نوپای سودآور، رشد پذیر و موفق خود را راه اندازی کردند.

این کتاب توسط بنیاد ملی علوم آمریکا حمایت شده و هر ساله تعداد زیادی از تیم هایی که فرایندهای تعیین شده در این کتاب را دنبال کند، به شکل کمک های مالی تشویق می نماید.

راهنمای کارآفرینان در دانشگاه استنفورد ، برکلی، کلمبیا و بیش از ۱۰۰ دانشگاه پیشرو در سراسر جهان تدریس می شود. چرا ؟

چون این کتاب ما را در اجرای فرآیند توسعه مشتری به شکلی گام به گام هدایت می کند. این فرآیند توسط آقای استیوبلنک متخصص مشهور کسب و کارهای نوپای «سیلیکون ولی» و یکی از پیش کسوتان جنبش کارآفرینی ناب، ابداع و طی یک دهه توسط او و همکارانش بارها آزمون و اصلاح شده است.

این راهنمای ۶۰۰ صفحه ای حاوی بیش از صدها نمودار، مدل، جدول، گراف به انضمام ۷۷ چک لیست با ارزش است که ما را برای ساختن کسب و کاری سودآور هدایت می کند. این کتاب کمک می کند تا:

  • از ۹ اشتباه مرگباری که مانع موفق کسب و کارها هستند اجتناب کنیم.
  • از مدل توسعه مشتری برای تحقق ایده کسب و کارمان استفاده کنیم.book_image-187x300_fa
  • از بوم مدل کسب و کار برای سازماندهی فرضه های کسب و کارمان بهره ببریم.
  • مشتریان خود را شناسایی کرده و تعیین کنیم که چگونه آن ها را کسب، حفظ و افزایش دهیم.

این کتاب تا کنون به بیش از ۱۸ زبان دنیا ترجمه شده و خوشحالیم که توانستیم از ناشر اصلی مجوز ترجمه و چاپ فارسی آن به عنوان زبان نوزدهم دریافت کنیم.

راهنمای کارآفرینان به زودی چاپ خواهد شد. در صورت تمایل به دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر درباره این کتاب فرم ذیل را تکمیل و ارسال نمایید.

Comments (1)

کتاب راهنمای کارآفرینان اثر بسیار ارزشمندی است که توسط کسانی به رشته تحریر درآمده است که خود عملاً درگیر فرآیند ایجاد کسب و کارهای نوپا بوده اند. این کتاب بینش جدید و ارزشمندی در رابطه با فرآیند تعاملی و غیر خطی شکل گیری کسب و کار و جستجوی مدل کسب و کار توسط کارآفرینان ارائه می نماید. خواندن این اثر ارزشمند به همه کارآفرینان (بالقوه)، مدرسین و دانشجویان پیشنهاد می گردد.

با احترام

کمال سخدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *