اخبار

کتاب راهنمای کارآفرینان به فارسی ترجمه شد

book_image بعد از یک سال تلاش تیمی، بالاخره کتاب «راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق»، ترجمه شد.

این کتاب ترجمه ی کتاب پر فروش “The Startup Owner’s Manual: The Step-By-Step Guide for Building a Great Company” است.

راهنمای کارآفرینان، مرجعی ضروری برای همه ی موسسان کسب و کارهای نوپا، سرمایه گذاران، کارآفرینان و مربیان است.

این کتاب حاصل تجربه ای ده ساله از آموخته هایی درباره این که نوپاهای موفق چگونه ساخته می شود است.

راهنمای کارآفرینان، قدم به قدم و با جزییات به ما یاد می دهد که چگونه فرآیند کشف مشتری را در عمل پیاده کنیم، بوم مدل کسب و کار را برای نظارت بر این فرایند به کار بگیریم و همچنین اطلاعاتی ارزشمند درباره چگونگی كسب، حفظ و افزايش مشتري ارائه می دهد.

بیش از 100.000 کارآفرین با تکیه بر اجرای گام به گام و دقیق دستورالعمل های این کتاب کسب و کار نوپای سودآور، رشد پذیر و موفق خود را راه اندازی کردند.

این کتاب توسط بنیاد ملی علوم آمریکا حمایت شده و هر ساله تعداد زیادی از تیم هایی که فرایندهای تعیین شده در این کتاب را دنبال کند، به شکل کمک های مالی تشویق می نماید.

راهنمای کارآفرینان در دانشگاه استنفورد ، برکلی، کلمبیا و بیش از 100 دانشگاه پیشرو در سراسر جهان تدریس می شود. چرا ؟

چون این کتاب ما را در اجرای فرآیند توسعه مشتری به شکلی گام به گام هدایت می کند. این فرآیند توسط آقای استیوبلنک متخصص مشهور کسب و کارهای نوپای «سیلیکون ولی» و یکی از پیش کسوتان جنبش کارآفرینی ناب، ابداع و طی یک دهه توسط او و همکارانش بارها آزمون و اصلاح شده است.

این راهنمای 600 صفحه ای حاوی بیش از صدها نمودار، مدل، جدول، گراف به انضمام 77 چک لیست با ارزش است که ما را برای ساختن کسب و کاری سودآور هدایت می کند. این کتاب کمک می کند تا:

  • از 9 اشتباه مرگباری که مانع موفق کسب و کارها هستند اجتناب کنیم.
  • از مدل توسعه مشتری برای تحقق ایده کسب و کارمان استفاده کنیم.book_image-187x300_fa
  • از بوم مدل کسب و کار برای سازماندهی فرضه های کسب و کارمان بهره ببریم.
  • مشتریان خود را شناسایی کرده و تعیین کنیم که چگونه آن ها را كسب، حفظ و افزايش دهیم.

این کتاب تا کنون به بیش از 18 زبان دنیا ترجمه شده و خوشحالیم که توانستیم از ناشر اصلی مجوز ترجمه و چاپ فارسی آن به عنوان زبان نوزدهم دریافت کنیم.

راهنمای کارآفرینان به زودی چاپ خواهد شد. در صورت تمایل به دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر درباره این کتاب فرم ذیل را تکمیل و ارسال نمایید.


One comment on “کتاب راهنمای کارآفرینان به فارسی ترجمه شد

  1. کتاب راهنمای کارآفرینان اثر بسیار ارزشمندی است که توسط کسانی به رشته تحریر درآمده است که خود عملاً درگیر فرآیند ایجاد کسب و کارهای نوپا بوده اند. این کتاب بینش جدید و ارزشمندی در رابطه با فرآیند تعاملی و غیر خطی شکل گیری کسب و کار و جستجوی مدل کسب و کار توسط کارآفرینان ارائه می نماید. خواندن این اثر ارزشمند به همه کارآفرینان (بالقوه)، مدرسین و دانشجویان پیشنهاد می گردد.

    با احترام

    کمال سخدری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *