کسانی که قصد اشتراک در سایت را دارند، مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام کنند. اشتراک در سایت یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول قوانین و مقررات مربوطه است.

سایت حق دارد که به صلاحدید خود قوانین و مقررات سایت را تغییر دهد. این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل قوانین یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست. عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

مشترک باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید. چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای خذ کلمه عبور جدید اقدام کند. مسئولیت حفاظت رمز عبور با مشترک است. سایت در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

مشترک باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص است.

حق امتیاز کلیه محتوا و محصولات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ است. هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

مشترک نباید در سایت مطالبی بگوید یا اقدامی کند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

مشترک نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. در غیر اینصورت، بلافاصله از سایت اخراج و اشتراک آنها باطل می‌گردد. بدیهی است که وجه اشتراک باقی مانده مستر نخواهد شد.

فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور است. مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط مشترک، به عهده خود مشترک است.